preloader

Ako vzniklo JFRBulls ?

V súčasnej astronomicky rýchlej dobe v nás všetkých rezonujú kauzy okolo predaja nekvalitného dovezeného mäsa po Slovensku, pričom práve u nás doma sa vieme pochváliť tým najlepším, čo naša slovenská krajina ponúka,ani si neuvedomujeme, ale máme na Slovensku tradíciu v produkcii zdravého kvalitného mäsa, len v mnohých prípadoch nevieme ako sa k nemu dostať.

Prečo by sme mali kupovať slovenské mäso? – je vysokokvalitné, porovnateľné so všetkými svetovými producentmi /Brazília, Argentína, V.Británia/ podlieha pravidelnej veterinárnej kontrole nielen v obchodoch, ale aj u spracovateľov a samozrejme u prvovýrobcu – farmára. Naše veterinárne zákony patria k najprísnejším na svete a čo je najhlavnejšie – dodržujú sa. Na Slovensku máme dostatočné predpoklady na kvalitný chov a odchov slovenských národných plemien, ale aj vysokovýťažných mäsových plemien, a prichádza doba rozmachu produkcie hovädzieho mäsa v nadštandardnej kvalite.

Chceme Vám týmto predstaviť firmu JFR Bulls s.r.o. ,ktorú založilo niekoľko nadšencov pre produkciu kvalitnej slovenskej hovädziny, naša spoločnosť funguje nielen na priateľskej báze, ale aj vysokoodbornej spolupráci skúseného renomovaného chovateľa, praktického veterinára a samozrejme obratného ekonóma. Sme na trhu krátko, ale vo svojej branži pracujeme už dlhé roky, rozhodli sme sa preto spojiť a ponúknuť nevšedný kulinársky zážitok všetkým, ktorí majú radi dobré jedlo.

Vo firme JFR Bulls s.r.o. sa zameriavame na produkciu kvalitného slovenského hovädzieho mäsa vo veľkej miere zastúpenej plemenami ako sú slovenské strakaté a belgické modré. Aj na západnom Slovensku v okolí Trnavy dokážeme vyprodukovať vyskokokvalitné mäsko pre všetky kategórie spotrebiteľov, resp. gurmánov, zameriavame sa tak na reštauračnú sieť s orientáciou na steakové mäská, ako aj na maloobchodnú sieť pre všetky druhy klientely. Naše zvieratá pochádzajú z chovov západoslovenského regiónu, sú pod neustálou veterinárnou kontrolou a to doslova a do písmena, ručíme za špičkovú kvalitu mäsa, absolútnu zdravotnú nezávadnosť a transparentnosť výroby prakticky od narodenia teliatka, jeho šťastný život až po konečné zhodnotenie.

Ak teda chcete stráviť príjemné chvíle pri lahodnom doma grilovanom steaku neváhajte nás kontaktovať, vieme ponúknuť nadštandardný zážitok pri grilovaní steaku z páperovojemnej šťavnatej roštenky, chuťovo výrazného stehna, alebo gastronomický zážitok umocníte v prírode na lúke, alebo hoc aj doma v záhrade pri chutnom gulášiku. My zabezpečíme všetky druhy Vami požadovaného kvalitného mäska.

Dobrú chuť Vám praje kolektív JFR Bulls s.r.o.

Kontaktujte nás

JFR Bulls s.r.o.

Récka cesta 302
903 01 Senec

Email: jfr@jfrbulls.sk

Farma a predajňa sa nachádza v RD Pavlice.
GPS: 48.257247, 17.581287